Menu Close

Łańcuszki srebrne produkujemy od lat osiemdziesiątych. Firmę założył Aleksander Pawiński. Początki były pionierskie. Jedna maszyna, własnej produkcji osprzęt. Uwolniony rynek tez wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Łańcuszków sprzedawało się tyle ile się wyprodukowało. Problem był jeden, nadążyć z produkcją. Łańcuszki były ciężkie i prosto wykończone.

Powoli, pojawiały się kolejne łańcuszkarki. Wprowadzaliśmy też co raz więcej technologii. Częściowo realizowaliśmy własne pomysły, częściowo szkoliliśmy się we Włoszech. Z działającej niemal chałupniczo firmy powstała mała manufaktura. Wykonywane przez na łańcuszki były co raz bardziej różnorodne. 

Dzisiaj bazujemy na rozbudowanym parku maszynowym. Nasi pracownicy mają unikalne w branży doświadczenie. Sięgamy po nowe rozwiązania. Stawiamy na jakość. Jakość konkurencyjnej cenie. Współpracujemy z hurtowaniami, ze sklepami jubilerskim, z agencjami reklamowymi. Wysyłamy nasze łańcuszki do Francji, Austrii, Rosji, Czech, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. W ciągłej produkcji mamy  niemal 100 różnych modeli łańcuszków. Oferujemy także biżuterię bazującą na łańcuszkach – celebrytki, multifile.

Diamentujemy, szlifujemy, tniemy, lutujemy, wypalamy, rodujemy, pozłacamy. Dla uzyskanie satysfakcjonującego klientów efektu wizualnego dobieramy do naszych łańcuszków najwyższej jakości półfabrykaty. W nasze produkty możecie się zaopatrzyć; tradycyjnie przez naszego handlowca lub przez internet. Dopasowujemy się do potrzeb klientów. Oferujemy dowolne długości łańcuszków i preferowany rodzaj wykończenia. Sprzedajemy łańcuszki wykończone oraz metraż. Możemy produkować z naszego srebra lub z powierzonego materiału. Realizujemy specjalne zamówienia dla wojska, dla duchownych czy dla lotników. Spełniamy oczekiwania agencji reklamowych. Współpracujące z nami sklepy jubilerskie są naszymi stałymi klientami. 

Jesteśmy elastyczni a nasze łańcuszki nie mają słabych ogniw!