Menu Close

Przede wszystkim ludzie. Na każdym etapie produkcji o wysoką jakość naszych łańcuchów dbają fachowcy. Każdy na swoim wąskim wycinku frontu robót jest wybitnym specjalistą. Od wyprodukowania drutu o pożądanych właściwościach, przez samą produkcję łańcucha, dalszą obróbkę, wykończenie. Nad wszystkim mają pieczę doświadczeni specjaliści.

Kontrola jakości. Zanim łańcuszek trafi w Wasze ręce, na każdym etapie jest skrupulatnie sprawdzany. Czy ogniwo jest wystarczająco mocne. Czy splot się nie zakleszcza, czy nie powstały ostre “zadziory”. Czy maszyna nie “przepuściła” jakiegoś oczka.

Chemia. Przy polerowaniu, wytrawianiu, wypalaniu, stosujemy wysokiej jakość chemię z Włoch. To zapewnia stabilność procesów.

Park maszynowy. Nasze maszyny pracują na najwyższych obrotach, te wyjątkowo precyzyjne urządzenia, aby wyprodukować wysokiej jakości łańcuszek muszą być utrzymywane w idealnym stanie.

Wykończenie. Nie chodzimy na skróty. Nie opuszczamy żadnego etapu wykończenia. Nasze łańcuszki są w całości lutowane, od początku do końca. Nie rozerwą się.

Akcesoria. Unikamy uproszczonych metod. Żeby łańcuszek był gotowym produktem wystarczy uciąć łańcuch, założyć łącznik, zameczek i już. Nie dla nas. Stosujemy szlachetne wykończenie na łapki. To operacja wymagająca więcej czasu i pracy, ale warto.